Barman/ka

Peridot s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 3 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Do nového baru sháníme kolegy na pozici barman/ka.
Náplň práce:
- Poskytování zákaznického servisu
- Příprava nápojů
- Práce s pokladním systémem
- Zajištění čistoty pracoviště

Požadavky

Požadujeme:
- Praxi v gastroprovozu
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
- Minimální věk 18 let
- Časovou flexibilitu
- Proaktivní přístup k zákazníkovi
- Příjemné vystupování a komunikativnost

Nabídka

  • Pracovní smlouvu
    • Fixní mzda dle zkušeností 170-200kč/h + prémie a tipy
    • Týmovou spolupráci a podporu
    • Směnný provoz – krátký/dlouhý týden