Práce v bistru - tuniský street food

Michaela Pražáková

Místo práce: Česká republika Praha 3 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Připojte se k našemu rodinnému podniku na Žižkově. Jsme malé take away &delivery bistro, specializující se na autentický tuniský street food.

Nehledáme KUCHAŘE, ale samostatného člověka s vášní pro street food, skvělými komunikačními dovednostmi a ochotou učit se nové věci. Předchozí zkušenosti v gastro oboru nejsou podmínkou, vše vás od základu naučíme.

U nás budete přijímat objednávky (práce na kase a s rozvozovými platformami) a kompletovat jídla (sendviče, misky a drobné street food pokrmy). Zákaznický servis je u nás na 1. místě.

Jaké budou vaše úkoly?
- příprava jídel
- kompletace a balení objednávek
- komunikace s našimi skvělými zákazníky
- podpora v udržování čistoty a pořádku v prostoru

Pokud máte vášeň pro street food a rádi si povídáte se zákazníky, neváhejte nám poslat svůj životopis a krátké info o sobě.

Těšíme se na vás a na společné gastronomické dobrodružství!

Požadavky

  • vášeň pro street food a gastronomii
    • vřelý a přátelský přístup k zákazníkům
    • schopnost pracovat samostatně a efektivně
    • ochota učit se novým věcem
    • vynikající komunikační dovednosti
    • AJ (navštěvuje nás hodně turistů)
    • min. věk 18 let

Nabídka

  • přátelské pracovní prostředí v rodinném podniku
    • možnost růstu a rozvoje ve světě street food gastronomie
    • školení od zkušených profesionálů, i pro ty bez předchozích zkušeností
    • skvělé jídlo (konzumace 250Kč/den)
    • spropitné / tipy

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Svitavy, Litomyšl, Pardubický kraj

    Před 2 dny

  • Brigáda Pro našeho významného klienta, hledáme uchazeče na doplňování zboží - merchandising - regálový servis. Místo výkonu práce: Kralovice Servisní hodiny: 10hod týdně Odměna: 125Kč/hod Nástup...

    Česká republika, Plzeň-sever, Plzeňský kraj, Kralovice

    Před 2 dny