Barista / příprava palačinek

Kafe a palačinky s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 3 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Ahoj budoucí kolego/kolegyně! Jmenuji se Petr a jsem majitelem nově otevřeného podniku s názvem Kafe a palačinky. Rozhodl jsem se splnit si svůj sen, což je poskytovat lidem skvělé domácí palačinky a vynikající kávu. S kolegyní Sandrou hledáme někoho, kdo lásku ke kávě a palačinkám bude sdílet s námi. Nacházíme se na Praze 3, přímo u tramvajové zastávky Ohrada, kde se pohybuje velké množství lidí, kteří čekají na to, až jim prodáme naše skvělé produkty.

CO BUDEŠ DĚLAT:
- Přijímat objednávky s úsměvem
- Připravovat neodolatelnou kávu a další teplé a ledové nápoje
- Tvořit naše tradiční palačinky
- Připravovat naše sladké koláče
- Udržovat čistotu a pořádek
- Naskladňovat suroviny
- A možná i sdílet naše příběhy na sociálních sítích (za příplatky!)

Zní to jako něco pro tebe? Napiš nám, s čím si rád dáváš palačinky, kdy můžeš nastoupit a proč bys pro nás chtěl pracovat. Těšíme se na setkání s tebou!

Požadavky

A co od tebe potřebujeme?
Znalost českého nebo slovenského jazyka - rodilý mluvčí.
Znalost anglického jazyka - základy, mírně pokročilý.
Spolehlivost - Protože spolehlivost je hlavní pilíř k úspěchu nás všech.
Upřímnost a otevřenost - Protože jen s tím si budeme rozumět.
Zkušenosti z gastroprovozu výhodou. Jako zkušený barista máš u nás z půlky vyhráno :).

Nabídka

Smlouvu na DPP
Startovní mzdu 140 Kč/hod.
Spropitné od spokojených zákazníků
Občerstvení z naší nabídky
Být součástí super nadšeného týmu
Školení a rozvoj dovedností - naučíme tě vše, co budeš potřebovat

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Svitavy, Litomyšl, Pardubický kraj

    Před 2 dny

  • Brigáda Pro našeho významného klienta, hledáme uchazeče na doplňování zboží - merchandising - regálový servis. Místo výkonu práce: Kralovice Servisní hodiny: 10hod týdně Odměna: 125Kč/hod Nástup...

    Česká republika, Plzeň-sever, Plzeňský kraj, Kralovice

    Před 2 dny