Obsluha v kavárně, prodej knih, kuřáckých potřeb a tiskovin

DT Korunní s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Hledáme studenty VŠ na pozici obsluhy v kavárně, také do části obchodu s prodejem kuřáckých potřeb, tiskovin a knih. Jsme kavárna, trafika, pivnice, knihkupectví Dobrá trafika, od roku 1999. Hledáme studenty na pobočku na Korunní ulici v Praze.

Požadavky

Možnost pracovat třikrát v týdnu po cca 8.5 hodinách. Buď ranní směny nebo odpolední. Jsme dvousměnný provoz. Příjemné prostředí s mladým personálem, prostory se závanem starých časů v cihlovém domě na Vinohradech. Kavárna má zahrádku ve vnitrobloku.

Nabídka

Možnost určit si dny v týdnu (po-ne), kdy můžete pracovat. Proto vhodné pro studenty VŠ. Mzda se vyplácí jednou měsíčně a taktéž k výplatě dýška, obojí dle počtu odpracovaných hodin v měsíci.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Animátor V Hotelu - sezóna 2024


    700 – 1.200 € / měsíc

    Náplň práce: JSI PŘIPRAVEN NA SLUNÍČKO, ZÁBAVU, PLÁŽE, AKCE? Pro naše zahraniční partnery hledáme hotelové animátory na sezónu 2024 do Španělska, Řecka a na Kypr. Chceš cestovat bez rizika? Staň se...

    Česká republika Od 18 let S ubytováním

    Před 1 dny

  • Brigáda Hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky pro práci v naší prodejně. Hledáme zájemce o pozici na pokladně, při vybalování zboží, ale i za lahůdkovým pultem. Intenzivní spolupráce minimálně po ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Praha-východ, Brno-venkov, Říčany, Říčany Od 18 let

    Před 2 dny