ZÁVOZNÍK/POPELÁŘ - 1000 Kč za den!

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 21 dny

Brigáda

Náplň práce:
•starost o čistotu města na jednom z našich moderních aut
•vynášení a odnášení nádob s odpadem
•odpovědnost za svěřené klíče od objektů
•budete součástí důležité práce v komunálních službách

Pracovní doba a směny:
•PO-PÁ od 5h - do cca 14h
•PO-PÁ od 13h do cca 21h
•NE-ČT od 16h do 23h

Požadavky

•chuť a zodpovědnost k práci
•časová flexibilita (schopnost pracovat i brzo ráno a o víkendech)
•určitě uplatníte Vaši pečlivost a dobrou fyzickou kondici

Nabídka

•1000 Kč čistého / den
• po zapracování výplata až 1300 Kč čistého / den
•Výplata jednou týdně v hotovosti
•Práci, která dává smysl
•Možnost přejít na HPP
•Nástup IHNED

Zastavte se prosím na osobní schůzku i bez předešlé domluvy kdykoli v pracovní den mezi 8-15h.