OSTRAHA OBJEKTU 150 KČ/HOD

INDUS PATROL, spol. s r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

Přijmeme pracovníky na ostrahu Univerzity Karlovy. Směny pouze noční 19:00 - 7:00 hod.

Náplň práce:
obsluha EPS, EZS
kontrolní obchůzky

Požadavky

min. výuční list
čistý trestní rejstřík
dobrou fyzickou kondici

Nabídka

mzdu 150 Kč/hod + příplatky (skutečná mzda cca 165 Kč)
kompletní ústroj
pravidelnou mzdu

  • Brigáda Příjmeme muže na pozici bezpečnostní pracovník. Nabízímé více pracovních pozic( ostraha objektu, ostraha vlaku, doprovody vlaku, ostraha pasáží, ostraha obchodu, logistické centra, ostraha s...

    Česká republika, Praha 2, Hlavní město Praha, Praha S ubytováním

    Před 3 dny

  • Brigáda Hledám šikovného a samostatného brigádníka/brigádnici za bar na Vinohradech na pár dní v týdnu (nejvíce pondělí a čtvrtek), od 18:00 do 23:00, za 300Kč/h. Zbytek týdne dle domluvy. Požadavky...

    Česká republika, Praha 2, Hlavní město Praha, Praha

    Před 6 dny