ASISTENTKA PRODEJE - kosmetika - výplata ihned -DLOUHODOBÁ BRIGÁDA

INSOLANCE s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Hledáme šikovné slečny a studentky, které baví kosmetické produkty.
Nabízíme brigádu na pozici asistentka prodeje-konzultantka pro provozovny s tímto sortimentem.
Jedná se o atraktivní pop up stores na Westfield Chodov, OC Máj Národní, Centrum Černý Most, Metropole Zličín a další.

Vaším úkolem bude:

prodej a poradenství zákazníkům
udržování provozovny, doplnění zboží
vyřizování případných objednávek
jednoduchá související administrativa
práce s finanční hotovostí, platebními terminály a pokladním systémem

Pracovní doba od 9.00 do 15.00 hodin, nebo od 15.00 do 21.00 hodin, možnost volit dopolední, nebo odpolední směny dle preference.
Flexibilní docházka.

Požadavky

flexibilitu
odpovědný přístup
profesionalitu
spolehlivost
dochvilnost
prezentační a komunikační dovednosti
příjemné vystupování
Pokud Vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, napište nám a zašlete stručný životopis.

Nabídka

možnost profesního růstu
zaškolení, odborné semináře
výborné finanční ohodnocení (180,– až 220,– Kč/hod.)
odměny
bonusy při odpracování deseti a více dní v měsíci,
firemní benefity
firemní oblečení
občerstvení na pracovišti
maximální flexibilitu při plánování pracovních směn dle vašich možností, studijní volno dle potřeby