Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

ASISTENTKA PRODEJE - VÝPLATA IHNED AŽ 200,- KČ /HOD.

INSOLANCE s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Miluješ kosmetiku a chceš okamžitou výplatu? Skvěla příležitost právě pro tebe!

Přidej se v předvánočním období k našemu týmu!
Buď součástí nových kampaní, komunikuj se zákazníky, rozdávej letáky, katalogy, drobné dárky a pomoz s jednoduchou administrativou.

Buď tam, kde to žije: OD Máj, OC Černý Most, Westfield Chodov, Metropole Zličín a další – skvělá atmosféra a výplata ihned!

Flexibilní pracovní doba podle tvých potřeb - můžeš si vybrat směnu od 9:00 do 15:00, nebo od 15:00 do 21:00 a přizpůsobit práci svému rozvrhu, možnost pracovat také o víkendu.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

POKUD TĚ NABÍDKA ZAUJALA - NAPÍŠ A PŘIDEJ SE K NÁM!

Požadavky

-flexibilitu;
-komunikativnost;
- výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem;
- věk min. 16 let;
- profesionální vystupování;
- možnost pracovat alespoň tři dny v týdnu (dopolední, případně odpolední směny);

Nabídka

  • zajištění dopravy na místo práce zdarma;
    • zaškolení v oblasti reklamy a marketingu;
    • možnost studijního volna;
      -sick days
    • firemní oblečení, k dispozici také firemní automobil;
      -výplata ihned po skončení směny

Štítky:

Podobné inzeráty

  • POPIS POZICE: ◼️ Jsme společnost zabývající se úklidem, a to jak ve firmách, tak v domácnostech či v bytových domech... Nyní hledáme pracovníce/-níky, brigádnice/-níky, studentky/-ty na MYTÍ OKEN ve ...

    Česká republika, Praha 2, Hlavní město Praha, Praha Dlouhodobé Jednorázové Krátkodobé Pro studenty Víkendové

    Před 2 dny

  • Brigáda Praha 2 Hledáme nového kolegyni/kolegu do našeho týmu recepce Adrie v Jungmannově ulici. Pozice vhodná pro OZP. Nástup ihned. Směny denní /noční Požadavky starost o plynulý chod na rec...

    Česká republika, Praha 2, Hlavní město Praha, Praha Nástup ihned Noční

    Před 1 dny