ZAHRADNÍK

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 20 dny

Brigáda

Chcete pracovat na čerstvém vzduchu a zároveň v práci nezažívat stereotyp? Pak je tato pozice přesně pro Vás.

Stabilní společnost Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. hledá nové kolegy na pozici:

ZAHRADNÍK

Náplň práce:

- práce s křovinořezem, fukarem, plotostřihem apod.
- hrabání, sekání trávy a další zahradnické práce
- úklid a údržba auta a nářadí

Pracovní doba:

- PO - PÁ 6:00 - 14:30
- v případě potřeby pracujeme i o víkendu
VHODNÉ i pro ABSOLVENTY

Požadavky

zkušenosti s křovinořezem a zahradní technikou (není podmínkou)
chuť k práci na čerstvém vzduchu a schopnost pracovat za jakéhokoli počasí
dobrou fyzickou kondici
spolehlivost a dochvilnost

Nabídka

  • smlouva DPP
    • výplata 1x týdně v hotovosti
    • po dohodě a zapracování poté možnost i práce na HPP
    • přátelský kolektiv
    • moderní zázemí stabilní společnosti
      Možnost využití firemní jídelny

      Nástup je možný IHNED.

      Na osobní pohovor se u nás můžete zastavit i osobně bez předchozí domluvy, v čase 8.00-15.00h.