OBSLUHA SBĚRNÉHO DVORA

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Místo výkonu práce:
Perucká 2542/10, Praha 2
Bartůňkova 11, Praha 4

Hledáme někoho, kdo bude schopný dojíždět na obě pracoviště

Pracovní doba:
PO - SO od 8:30 - 18h

Náplň práce:

- obsluha sběrného dvora
- komunikace se zákazníky
- manuální práce
- práce na PC a drobná administrativa

Požadavky

zkušenosti s PC
dobrou fyzickou kondici
samostatnost a spolehlivost

Nabídka

Smlouva DPP
Výplata 1x týdne v hotovosti
Přátelský kolektiv
Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Na osobní pohovor se u nás můžete zastavit i osobně bez předchozí domluvy, v čase 8.00-15.00h.