ÚDRŽBA A ÚKLID ULIC - VÝPLATA 1X TÝDNĚ

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. zajišťující komunální služby (svoz a likvidace odpadu, čištění komunikací, údržby zeleně apod.), hledá zaměstnance na pozici:

ÚDRŽBA A ÚKLID ULIC

Náplň práce:

•ruční údržba a úklid veřejných komunikací na Praze 2

Pracovní doba:
• PO - PÁ 6:00 - 14:30

Mzda:
DPP:
•900-1000 kč/den (vyplácení 1x týdně)

Pro více informací volejte zdarma na uvedené telefonní číslo nebo se dostavte osobně na pohovor do naší společnosti. Adresa je Perucká 2542/10, Praha 2

Požadavky

•Čistý trestní rejstřík
•Spolehlivost
•Dobrou fyzickou kondici a pečlivost

Nabídka

•Práci, která dává smysl a na čerstvém vzduchu
•Dohodu o provedení práce s týdenní výplatou/ s možností přejít na HPP

Nástup možný ihned, nebo dle domluvy.

Zastavte se na osobní schůzku bez předešlé domluvy kdykoli v pracovní den mezi 8-15h. Adresa je Perucká ulice č. 10, Praha 2, blízko tramvajové zastávky Otakarova, nebo metra I. P. Pavlova.