Hledám pracovníky na DPP do malé provozovny expozičně - herní výstavy, situované

Ing.arch. Petr Šimr

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Náplň práce:
• Prodej vstupenek a prodejních artiklů (ne potraviny).
• Dohled v expozici.
• Úklid pracovního zázemí.

Požadavky

Co je pro tuto pozici nezbytné?
• Zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
• Čistý trestní rejstřík
• Ochota a schopnost pracovat s návštěvníky všech věkových kategorií
• Časová flexibilita
• Asertivita a trpělivost při komunikaci s dětskými návštěvníky
• Všeobecný přehled a základní znalost okolního prostředí výhodou
• Výborná znalost češtiny a velmi dobrá znalost angličtiny, další jazyk výhodou
• Kultivovaný přednes a excelentní komunikačn

Nabídka

Co nabízíme?
• Zajímavou a pestrou práci s návštěvníky z celého světa
• Komfortní zázemí
• Flexibilní směnový systém dle předchozí vzájemné dohody
• Plat 10.000 Kč hrubého za 5 - 6 dní / kal. měsíc

Vhodné pro studenty a důchodce.