Filtry brigád

Řidič - rozvozce

T Care s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

Hledáme řidiče rozvozce na záskok. Termín 25.6. - 28.6. 2024.
Pracovní doba 8.00 - 16.30 - možnost skončit i dříve, podle práce.
Místo výkonu práce : U Továren 770 / 1b, Praha 10 - Hostivař.
Mzda : 1.200 Kč / den čistého. Výplata 28.6. v hotovosti.
Bude se jednat o rozvoz balených vod po Praze a blízkém okolí dodávkou Peugeot Boxer.
V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail.

Požadavky

Řidičský průkaz skupiny B
Výhodou: řidičský průkaz na VZV a zkušenost s řízením dodávky

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Pro našeho klienta hledáme brigádníky na úklid studentských kolejí. Pracovní doba je Po-Pá 8-14h Jedná se o klasický ruční úklid: zametání vytírání utírání prachu vynášení odpadkových košů toalety...

    Česká republika Pro studenty

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Velké Němčice

    Před 1 dny