Letní brigáda ve skladu v Kuřimi - 140 Kč/hod, věk 18+

LIKOV s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 Kč / hod

O nás

*Hledáme pečlivého brigádníka do skladu v Kuřimi na vychystávání expedic. Pokud máte praxi s VZV, pak je to pro vás velkou výhodou. Pokud ne, proškolení zajistíme na naše náklady. *

Na pozici vás zaučíme.

Náplň práce:

  • vychystávání expedic dle čtečky
  • práce s VZV

Požadavky:

  • věk 18+
  • pracovitost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav

Doba trvání brigády: červenec - srpen 2024, případně dle dohody

Pracovní doba: pondělí až pátek, 6:00-14:30 hod, případně dle dohody

Místo výkonu práce: Kuřim (výborná dopravní dostupnost z okolí)