Profesionální hlídač/Ka| Psí klub v srdci Hostivaře| Start-UPová kultura

Jaroslav Novotný

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Ahoj,

jsme v začátcích a ty můžeš být u toho s námi!

V srdci Hostivařské přehrady otevíráme psí klub, kde budeme hlídat páníčkům čtyřnohé mazlíčky v průběhu jejich služebních cest nebo dovolených. Pokud tě láká brigáda v Praze, ale zároveň v lesním prostředí bez hluku a chceš pracovat v kolektivu mladých lidí, které zkrátka baví jejích práce, ozvi se nám :)

Náplň práce:
- péče o pejsky - dohled nad tím, aby se nám to nezměnilo v anarchii: (krmení, venčení, hry, základní trénink)
- pravidelný foto/video report páníčkům
- úklidové práce - občas je zapotřebí zvednout tu smradlavou věc po pejscích a nebo uklidit hračky či posekat trávník

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám Váš životopis a pár řádků o Vás

Požadavky

Bez čeho to nepůjde?
- bez předchozích zkušeností s obdobnou pozicí a nebo z útulků (velké plus) - tato práce je skutečně zodpovědná. Náš personál tvoří zkušení lidé s letitými zkušenostmi z ČR a nebo zahraničí
- bez pozitivního vztahu ke zvířatům
- také bez odolnosti vůči stresu
- možnost pracovat v průběhu dne, ideálně kolem oběda výhodou
- možnost nočních směn taky výhodou
- výhodou také řidičák sk. B

Nabídka

Co nabízíme?
- přátelský kolektiv
- 150 Kč/h
- možnost příplatků
- Team-buildingy
- děti a nebo tvoji mazlíčci vítáni