Podle lokalit

Pohodová brigáda v obchodě, mzda až 173 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 157 – 173 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáte brigádu v OLOMOUCI? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás!
Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vychystávání a balení zboží, práce se čtečkou v obchodě.
Brigáda je vhodná např. pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené, kandidáty z řad uchazečů ÚP.
Směny jsou ranní (08:30–14:30 hod) a odpolední (14:30–20:30 hod) od pondělí do neděle. Předchozí zkušenosti vítány. Nástup možný od 24.9. nebo dle domluvy. Zaškolení je samozřejmostí.

V případě zájmu, prosíme, zareagujte na inzerci!

Nabízíme:

  • hodinová mzda 157,80 Kč/hod + příplatky dle ZP
  • smlouva na DPČ
  • dlouhodobá brigáda
  • ranní (08:30–14:30 hod) nebo odpolední (14:30–20:30 hod) směny od pondělí do neděle
  • možnost výplaty formou záloh na mzdu dle domluvy
  • výborný pracovní kolektiv
  • volba směn prostřednictvím rezervačního systému

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • fyzická zdatnost, samostatnost
  • směny alespoň 3× týdně
  • VÝHODOU praxe se čtečkou PDA (v obchodě)