Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Zaklízení zboží ve skladu 150Kč/h

ZNZ ELECTRONICS s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Česká společnost provozující internetové obchody se značkovými parfémy a kosmetikou hledá výpomoc při zaklízení zboží.
Náplň práce:
-zaklízení zboží
- práce se čtečkou
- pracovní doba 8:00-16:30
- 2 dny v týdnu

Požadavky

  • manualní zručnost
    -Práce Po-Pá
    -práce 2 dny v týdnu
    -čistý trestní rejstřík
    -práce se čtečkou

Nabídka

  • výplaty každý týden
    • 150Kč /h čistého
      -práce v klimatizovaném/vytápěném skladu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Pohybuješ se rád mezi lidmi a sháníš brigádu, která tě bude bavit? Rád poznáváš nová místa a máš řidičák? Tak to hledáme právě tebe! Sháníme kluky, kteří budou jezdit s naším skvostným foto...

    Česká republika, Praha 10, Hlavní město Praha, Praha Pro studenty

    Před 2 dny

  • Brigáda Do našeho Fresh Týmu hledáme parťáky na dlouhodobou spolupráci! Jsme IMMUNITY BAR - Fresh Bar s originálním konceptem. Popis práce: - práce ve Fresh Baru/výrobně ve Vršovicích, na festiv...

    Česká republika, Praha 10, Hlavní město Praha, Praha Na festivalech Od 18 let

    Před 2 dny