Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kamerový dohled nad prodejnou Praha Eden 180 Kč/hod +odměny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Do našeho přátelského teamu na prodejně Tesco v Edenu hledáme posilu!

Náplň práce:

kamerový dohled nad prodejnou

obchůzky po prodejní ploše

eliminace krádeží

Požadavky

Požadujeme:

čistý rejstřík trestů

spolehlivost

věk 18+

Nabídka

Nabízíme:

flexibilní plánování směn

zálohy na mzdu

férový přístup

odměny za záchyty

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Do nově otevřené, moderní prodejny BubbleTea ve Fashion Outlet Aréně v Praze Štěrboholech, hledáme nové barmany/ky na ranní směny! Jsme česká firma provozující prodejny s Bubble Tea po celé...

    Česká republika, Praha 10, Hlavní město Praha, Praha Víkendové

    Před 1 dny

  • Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí elektronických komponentů, hledáme vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na pozici Produktový manažer/Produktová manažerka. Náplň práce: ·    ...

    Česká republika, Praha 10, Hlavní město Praha, Praha

    Před 1 dny