Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Potisk propisek - práce v sedě

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Sklad Skladník/manipulant

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč/hod.

Pro našeho klienta, společnost zabývající se laserovým potiskem předmětů, hledáme vhodného pracovníka / pracovnici na potisk propisek.

Náplň práce:

  • laserový potisk propisek

  • manipulace se zbožím

  • u práce se sedí

Požadujeme:

  • věk 18+

  • nástup co nejdříve

  • možnost docházet každý všední den 14:00-21:30

Nabízíme:

  • mzda 170Kč/h hrubého

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Pro našeho klienta, společnost zabývající se laserovým potiskem předmětů, hledáme vhodného pracovníka / pracovnici na potisk propisek. Náplň práce: laserový potisk propisek manipulace se zbožím u p...

    Česká republika, Praha 10, Hlavní město Praha, Praha

    Před 1 dny

  • Pro našeho klienta hledáme vhodné brigádníky/brigádnice na balení a polepování kávy v Hostivaři. Náplň práce: polepování balení a štítkování příprava k expedici Požadujeme: věk 18+ manuální zru...

    Česká republika, Praha 10, Hlavní město Praha, Praha

    Před 1 dny