Holky a kluci na cateringový výlet do Fajnparku 21.9., až 3000 Kč!

AV Production Services s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Doplňujeme holky a kluky na cateringovou akci ve Fajnparku (zábavním parku v Chlumci nad Cidlinou). Doprava zajištěna společným autobusem z Prahy a poté nazpět. :-)

21.9., 05:00 - cca 22:00 (uveden čas odjezdu z Prahy a ukončení akce)

Náplň práce: organizační výpomoc, nabídnutí občerstvení, debaras, drobný úklid

Oděv: holky - černé baleríny a černé lodičky (s uzavřenou špičkou, bez aplikací), černé 20den silonky (šaty S/štíhlé M zajištěny na místě). Nemít dlouhé, výrazné nehty

Kluci - černé společenské kalhoty a černé společenské boty, černý pásek a ponožky (košile M/štíhlé L zajištěna na místě). Hladce oholená tvář, výška nad 175 cm

Piercingy vyndat, tetování zakrýt

Mzda: 170 Kč/hod.

V případě zájmu prosím zašlete základní informace, své kontaktní údaje a nějakou fotografii na ukázku (profilovou a celé postavy).

Požadavky

Příjemné vystupování, reprezentativní vzhled, schopnost práce v teamu

Nabídka

Účast na fajn akci a zajímavé finanční ohodnocení. V případě oboustranné spokojenosti Vám rádi nabídneme dlouhodobou spolupráci