Informátor na Pražském hradě - 189 Kč/hod + příplatky, průběžné zálohy

UNIJOB, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Pro Správu Pražského hradu hledáme kultivované, komunikativní brigádníky se znalostí angličtiny na pozici "informátor". Brigádu je možné vykonávat zcela nárazově, případně se lze dohodnout i na pravidelné spolupráci.

Termín brigády: od 20. 9. 2024 dál ve dnech dle dohody

Náplň práce:
- organizace fronty na vstupu do informačního střediska, na nádvořích Pražského hradu, před katedrálou sv. Víta, na Hradčanském náměstí a v zahradách Pražského hradu
- poskytování organizačních informací návštěvníkům Pražského hradu

Pracovní doba: 8.30 - 17.00 nebo 10.00 - 16.00

Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky denně mezi 8. a 18. hodinou.

Požadavky

  • potvrzení o studiu nebo výpis z rejstříku trestů
    • spolehlivost, komunikativnost, kultivované vystupování, aktivní přístup k práci
    • komunikativní znalost angličtiny

Nabídka

  • základní hodinovou odměnu 189 Kč, 25% příplatky za víkendové služby
    • možnost průběžného vyplácení záloh
    • nárazovou i pravidelnou spolupráci
    • zajímavou, akční brigádu v jedinečném prostředí Pražského hradu