Brigáda Cinema City Slovanský dům 176 Kč/h + dýška

EMBEY s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Bar: hlavní náplní práce je příprava a prodej popcornu, nachos a dalších produktů na baru, prodej vstupenek a stručné informování zákazníků o filmech a výhodách klubové kartičky. Součástí práce je i příprava a úklid baru.


Jak to tady v kině chodí a co budeš na brigádě vlastně dělat, si zkusíš na informačním dni.

Pošli nám své CV a foto, NEBO můžeš vyplnit online PŘIHLÁŠKU na stránce
brigadavkine(tečka)cz a my se určitě ozveme!

Požadavky

  • ukončené základní vzdělání,
    • věk 18 +
    • schopnost pracovat minimálně 40 hodin měsíčně,
    • minimálně 2 víkendové směny a 2 ENDové (zavírací) směny,
    • pozitivní energie, protože hledáme někoho na stejné vlně,
    • týmový duch a ochotu pomoci,
    • pracovní zkušenosti nejsou třeba, stačí tvůj nadšený přístup a ochota učit se novým věcem!

Nabídka

  • mzda 176 Kč/h + dýško pro barmana/kavárníka,
    • skvělá parta lidí,
    • flexibilní plánování směn: směny si plánuješ přes webové stránky,
    • zaměstnanecká promítání,
    • teambuildingy,
    • motivační soutěže,
    • volňásky do kina pro zaměstnance měsíce,
    • odměny za odpracované hodiny:
      -- poukázka na občerstvení za 60 odpracovaných hodin za měsíc,
      -- stravenky pro 5 největších pracantů (alespoň 80 hodin za měsíc),
    • profesní růst na pozici supervizor!

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Jsi samostatný, zodpovědný a rád komunikuješ s lidmi? Chceš mít fajn brigádu, která tě bude bavit a rychle ti uteče? Tak to ti držíme místo u nás v týmu! V současné době hledáme brigádníky ...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha Pro studenty

    Před 0 dny

  • Brigáda Náplň práce: • Zajištění chodu recepce • Evidence a kontrola návštěv • Poskytování informací, přepojování hovorů • Administrativní činnost • Evidence a výdej karet • Pracovní doba: 7:3...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha

    Před 2 dny