SPRÁVCE SPORTOVIŠTĚ Na Františku, Praha 1

LUDUS MAGNUS, z.s.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Hledáme zodpovědnou obsluhu sportovního areálu Na Františku.

Jste zodpovědný muž, který má smysl pro pořádek, jste dochvilný a komunikativní a práce s lidmi Vás těší? Jste zručný a umíte základní řemeslnické práce? Těší Vás přítomnost dětí a sportovní prostředí? Vítáte celodenní směny (8 - 22h) někdy i víkendové a pak dny volna? Zvládnete základní obsluhu rezervačního systému na počítači, ovládání hudby pro areál přes počítač a obsluhu platebního terminálu v bistru sportoviště? Máte zkušenost s obsluhováním bistra (teplé nápoje, rychlé občerstvení)? Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce

Otevření a uzamčení prostoru.
Dohled nad bezpečným a správným užíváním sportovišť.
Údržba a půjčování sportovního materiálu.
Komunikace s příchozími návštěvníky.
Správa elektřiny a vody.
Správa areálu.
Reporting o stavu sportovišť.
Úklid areálu.
Obsluha kiosku – drobný prodej.
Příprava areálu na akce, aktivity apod.

Požadavky

Požadujeme
- čistý trestní rejstřík
- řidičský průkaz
- živnostenský list, v případě menšího úvazku možno i na DPP
- příjemné vystupování, komunikační schopnosti směrem k zákazníkům i ke kolegům (celkem se v areálu střídají 4 správci)
- schopnost pracovat na počítači: práce s rezervačním systém, kontrola plateb za - rezervace, pouštění hudby pro areál
- příjem plateb a obsluha terminálu pro platbu kartou
- odpovědnost, dochvilnost, samostatnost, spolehlivost, poctivost
- běžná směna: 8:00 - 22:00
- směny většinou celodenní včetně víkendů dle měsíčního rozpisu

Nabídka

  • platové ohodnocení: 180 Kč / h; 2 520Kč/1 směna (v případě 14 hodinové směny)
    • lze kombinovat s dalšími Vašimi pracovními aktivitami
    • v případě celodenních směn vychází cca 7-8 směn za měsíc
    • je možné se domluvit i na ½ dnech
    • lze se zapojit i na zimní období listopad 2024 - březen 2025
    • v případě mimopražských zájemců je možné mít 2-3 dny za sebou a přespat v areálu