Hledáme Studenty i Učitele!

Adrenaline Race s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pracovní příležitosti pro studenty i učitele v Praze s možností výletů po celé České republice!

Místo práce:

Praha s příležitostnými výlety po ČR
Termín:
16.6.2024 - 16.10.2024 ( dle vašich možností)

Co budete dělat:

Práce jako průvodce turistů a skupin
Organizace a vedení výletů po Praze i celé České republice
Poskytování informací a zajímavostí o místech a památkách
Pokud máte zájem, kontaktujte nás .

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Požadavky

Znalost angličtiny ( nebo čínštiny )
Flexibilitu a ochotu cestovat
Zodpovědnost a spolehlivost

Nabídka

Práci v Praze a okolí, počet týdnů si zvolíte sám, od toho se bude odvíjet vaše odměna :-)