Samostatnou brigádnici/asistentku/asistenta s lehkou administrativou do umělecké

Michelle Leškovská

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Do malého, přátelského ateliéru hledáme samostatnou brigádnici s lehkou administrativou.

Co vás čeká:
- Obsluha pokladny a drobná administrativa, zajištění pohodového chodu ateliéru
- Komunikace se zákazníky a péče o příjemnou atmosféru
- Základní logistika a doplňování potřebných zásob
- Údržba čistoty a pořádku v prostorách ateliéru
- Jednou denně pořízení jedné jednoduché fotografie

Koho hledáme:
Ideálně ženu nebo muže s příjemným vystupováním a pozitivním přístupem, kterým nevadí různé drobné úkoly a mají radost z práce s lidmi. Hledáme někoho spolehlivého, kdo dbá na eleganci a je ochotný učit se novým věcem. Pozice je vhodná pro každého, kdo chce zažít přátelské prostředí, nevadí mu rutina, ale také se rád rozvíjí a získává nové zkušenosti.

Samostatnost a proaktivní přístup:
- Oceníme schopnost řešit úkoly samostatně a pružně, s důrazem na organizovanost a schopnost udržovat ateliér v chodu i bez přímého dohledu.

- Komunikace s českou i zahraniční klientelou: Naši zákazníci jsou jak čeští, tak anglicky mluvící, proto je výhodou, pokud se domluvíte základní angličtinou.

Požadavky

  • Obsluha pokladny a drobná administrativa, zajištění pohodového chodu ateliéru
    • Komunikace se zákazníky a péče o příjemnou atmosféru
    • Základní logistika a doplňování potřebných zásob
    • Údržba čistoty a pořádku v prostorách ateliéru
    • Jednou denně pořízení jedné jednoduché fotografie

Nabídka

  • Zázemí menšího exkluzivního ateliéru, kde panuje pohodová atmosféra, klid a možnost růstu do budoucna.
    • Na této pozici budete "pánem či paní domu" – ateliér bude ve vašich rukou, a díky tomu si můžete užívat značné autonomie při každodenní práci.
    • Možnost zapojení se do kreativních kampaní s možností bonusů: Nabízíme příležitost podílet se na našich kreativních projektech a kampaních, kde se můžete zapojit i do tvorby obsahu. Za účast v těchto projektech jsou k dispozici zajímavé bonusy.
    • Možnost rychlého růstu