Podle lokalit

BAŤA - RETAIL BUSINESS ANALYTIK - stáž

BAŤA, akciová společnost

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Určitě nás znáš. Jsme Baťa. Jsme tady už 130 let a dnes obouváme miliony lidí po celém světě do bot, které sami vyvíjíme a vyrábíme.

Nabízíme flexibilní pracovní příležitost pro studenty controllingu, datové analýzy, IT apod., kteří se chtějí podílet na zajímavých projektech a rozvíjet své dovednosti v oblasti automatizace a analýzy dat.

JAK BUDE VYPADAT TVOJE PRACOVNÍ NÁPLŇ?
Budeš pravou rukou naší „Head of Retail“ Martiny v oblasti analýzy dat a informací, které jsme schopni vytáhnout z našich systémů. Děláme byznys a ten se bez datových základů zkrátka neobejde.

Jestli to máš rád/a přehledně v bodech tak půjde o:
• Tvorbu a customizace reportů
• Programování a přípravu analýz
• Používané technologie: Power BI, Power Automate, Power Apps a další, zejména interní, programy

Požadavky

• Znalost práce s MS Excel, Power BI a Power Automate
• Ochotu učit se nové věci
• Pracovní dobu minimálně 1,5 dne týdně
• Angličtina podmínkou (budeš ve spojení s analytiky z Itálie)

Nabídka

• Získávání dalších zkušeností od ostřílených kolegů, kteří nemají problém se o ně podělit.
• Dlouhodobou spolupráci
• Flexibilní pracovní dobu dle Tvého rozvrhu
• Práci v kanceláři v centru Prahy
• Odměnu 150 Kč/hod