Administrativní výpomoc v kanceláři – Brigáda u InoxTrade s.r.o.

InoxTrade s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Společnost InoxTrade s.r.o. hledá zodpovědnou a iniciativní administrativní výpomoc do naší kanceláře na brigádu od září 2024 na dobu dle naší dohody.
Práce na homeoffice i v naši nové kanceláři.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis
Těšíme se na spolupráci s vámi!

Požadavky

Koho hledáme:

Studentky a studenty, kteří hledají přivýdělek ke studiu
Ostatní zájemce, kteří mají chuť si zajímavě přivydělat a zároveň se něco nového naučit
Pečlivé a spolehlivé osoby se základní znalostí práce na počítači

Nabídka

Co nabízíme:

Ohodnocení 160–200 Kč/hod podle vašich schopností a výkonu
Flexibilní pracovní dobu, kterou si můžete přizpůsobit podle svých potřeb
Možnost získat nové zkušenosti a poznat zajímavé věci v moderním pracovním prostředí
Přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru v kanceláři

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Do nově otevřené, moderní prodejny Bubble Tea v Praze - OC Myslbek, hledáme nové barmany a barmanky na ranní i odpolední směny! Jsme česká firma provozující prodejny s Bubble Tea po celé ČR...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha Víkendové

    Před 1 dny

  • Brigáda Náplň práce: • Zajištění chodu recepce • Evidence a kontrola návštěv • Poskytování informací, přepojování hovorů • Administrativní činnost • Evidence a výdej karet • Pracovní doba: 7:3...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha

    Před 3 dny