Brigáda v H&M - Praha 9.10. večer

Denisa Medger

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Hledáš brigádu a zajímáš se o módu? Pokud ano, tak hledáme právě tebe!
Doplňujeme náš tým a nabízíme brigádu na pobočce HM Praha Letňany, Myslbek, OC Pankrác nebo Eden:

Máme volnou večerní směnu v tento den:
středa 9.10. inventura a časově dle poboček:
prodejna Letňany v čase 20:30 - 02:45h
prodejna Myslbek, čas 20:30 - 02:00h
prodejna OC Pankrác, čas 20:30 - 02:00h
nebo prodejna Eden, čas 21:45-02:00h

Náplň práce: výpomoc s vybalením zboží, skener, počítání zboží v rámci inventury, dávání oblečení na ramínka, výpomoc s oblečením na skladě a jiné.

Mzda: 180 Kč/hod. brutto. Spolupráce je na DPP.

Věk: 18 let a více.

Požadavky

Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, dochvilnost.

Nabídka

Pohodovou brigádu ve značkovém obchodě. Mzdu vyplacenou na účet do konce října.
Možnost taxi zdarma po směně domů v rámci města Praha.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak nám napište na uvedený email + pošlete info o sobě (životopis). Vybraným zájemcům se ozveme telefonicky.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.