Doplňování zboží - 130Kč/hod

RH Advisory, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Příbram Dobříš

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivého a zodpovědného zájemce na doplňování a péči o zboží.

Časový rozsah práce: 3 hod/týdně
Místo výkonu práce: Dobříš
Náplň práce: doplňování zboží, rovnání zboží v regále na prodejně, kontrola expirací

Odměna: 130Kč/hod

Nástup: IHNED

Pozice je vhodná pro každou věkovou kategorii, vhodné jako přivýdělek při zaměstnání.

Požadavky

  • flexibilitu
    • zodpovědnost
    • loajálnost
    • rychle se učit novým věcem
    • komunikaci přes email + tel.

Nabídka

  • prostředí silné stabilní společnost
    • pravidelnou odměnu
    • dlouhodobou spolupráci