Metař/ka 150kč/hod

AMBOSELI International s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Přijmeme zaměstnance na úklid chodníků v Praze - možnost pracovat na ranní, odpolední nebo i na noční směnách

Požadavky

Manuální zručnost, spolehlivost, ochotu pracovat na směny

Nabídka

Nabízíme: DPČ nebo HPP - mzda: 110kč/h čistého + až 1000,- odměny, možnost práce i v týdnu, týdenní zálohy 60 až 80% toho co máte vyděláno, výplata jednou měsíčně. Nástup možný dle dohody i okamžitě. V případě, že máte exekuce Vám pomůžeme

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Do nově otevřené, moderní prodejny Bubble Tea v Praze - OC Myslbek, hledáme nové barmany a barmanky na ranní i odpolední směny! Jsme česká firma provozující prodejny s Bubble Tea po celé ČR...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha Víkendové

    Před 1 dny

  • Brigáda Náplň práce: • Zajištění chodu recepce • Evidence a kontrola návštěv • Poskytování informací, přepojování hovorů • Administrativní činnost • Evidence a výdej karet • Pracovní doba: 7:3...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha

    Před 3 dny