Máš chvilku? Máme pro tebe super brigádu!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Máš čas alespoň 3 dny týdně na brigádu? Nebojíš se komunikace s lidmi? Práce s mobilními aplikacemi ti není cizí?
Pak hledáme právě Tebe!

Pro známý hobbymarket v Olomouci zajišťujeme brigádníky na pozici promotér, kdy Tvou náplní práce bude rozdávání letáčků, podávání informací o nové mobilní aplikaci a případná pomoc zákazníkům s instalací této aplikace do jejich mobilních telefonů.

Práce probíhá od pondělí do neděle v čase 10.00 - 17.00 hodin

Zaškolení je samozřejmostí.

Nástup možný již v sobotu 7.9.

Požadavky

  • příjemný vzhled a vystupování
    • komunikační dovednosti
    • věk 18+

Nabídka

  • zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
    • motivující mzdové ohodnocení: 160 Kč/h + prémie až 10 Kč/h + příplatky dle zákoníku práce
    • možnost výplaty záloh na mzdu každý týden
    • práci na dohodu o pracovní činnosti
    • dlouhodobý přivýdělek

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné brigádníky ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné brigádníky a...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny