Vychystávání objednávek - mzda týdně - 170 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Hledáš dynamickou brigádu, kde se nebudeš nudit? Pojď do skladu s nábytkem! Sháníme aktivní a spolehlivé brigádníky, kteří by se k nám přidali na dlouhodobou spolupráci. Nabídneme ti volitelné směny min. 3x týdně ve všední dny, a to za mzdu 170 - 204 Kč za hodinu!

TVÁ PRÁCE?
- Vychystáš zboží ze skladu podle objednávek – neboj se, tvoje pečlivost a rychlost tu mají velkou hodnotu!
- Zabalíš zboží tak, aby dorazilo v pořádku až k zákazníkům – zručnost se ti bude hodit!
- Zlikviduješ obalový materiál – pomůžeš nám tak udržet sklad v čistotě a pořádku.
Pamatuj, že práce je fyzicky náročná, což oceníš jako skvělý způsob, jak si udržet kondici a pohybový režim!

MÍSTO VÝKONU PRÁCE a PRACOVNÍ DOBA?
- Brno-Dolní Heršpice (Avion Shopping Park): denní směny PO-PÁ v čase 7:00-18:00 nebo 14:00-18:00 (na směnu lze přijít i dříve) a noční směna z neděle na pondělí v čase 20:00-6:00
- Externí sklad Brno-Tuřany: denní směna PO-PÁ v čase 10:00-21:00
- Požadovaná docházka je min. 3x týdně dle domluvy a doba spolupráce min. 2 měsíce.

Pokud jsi připravený na zajímavou výzvu a hledáš práci, která tě bude bavit, neváhej a ozvi se nám! Těšíme se na tebe!

Požadavky

  • věk nad 18 let
    • nástup IHNED
    • fyzická zdatnost a manuální zručnost

Nabídka

  • mzdové ohodnocení 170 Kč/hod (plus příplatky za práci o víkendu 50 %, v noci 20 %, ve svátek 100 %)
    • možnost zálohy 1x týdně
    • zvýhodněné stravování a výběr jídla z široké nabídky
    • dobrá dopravní dostupnost
    • příjemný a přátelský kolektiv
    • známé prostředí oblíbeného obchodu s nábytkem

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné brigádníky ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné brigádníky a...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny