Super brigáda v obchodě - Klášterec nad Ohří

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Chomutov Klášterec nad Ohří Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Hledáme šikovné pracovníky, kteří se chtějí zapojit do našeho týmu v OBCHODĚ v Klášterci nad Ohří! Nabízíme skvělou brigádu na prodejně, kde bude Vaším úkolem doplňovat zboží, pomocné práce na pultech a celková péče o prodejnu. Tato pestrost práce Vám přinese mnoho zkušeností a významně rozšíří Vaše schopnosti v oblasti prodeje a obsluhy zákazníků.

Máte možnost si vybrat pracovní směny dle vašich potřeb - RANNÍ, ODPOLEDNÍ, NOČNÍ, záleží jen na vás!

Nabízíme vám příležitost získat cenné ZKUŠENOSTI v oblasti prodeje a obsluhy zákazníků, a to v PŘÁTELSKÉ a profesionální pracovní atmosféře.

Tak neváhejte a připojte se k našemu týmu!
Budeme rádi, když nám pomůžete poskytnout našim zákazníkům to nejlepší!

Požadavky

  • věk min. 18 let
    • pracovitost, zodpovědnost
    • zkušenosti z obchodu výhodou

Nabídka

  • mzda 161Kč/hod.
    • příplatky dle ZP
    • 5 týdnů dovolené
    • směny dle domluvy
    • přátelský kolektiv
    • možnost vyplácení častých záloh ze mzdy
    • pravidelný výplatní termín

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné brigádníky ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné brigádníky a...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny