BRIGÁDA V OBCHODĚ S DĚTSKÝM OBLEČENÍM 160 Kč/hod

kitikate s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Hledáme paní či slečny do obchodů s kojeneckým a dětským oblečením v ulici Na Příkopě, Westfield Chodov, Centrum Stromovka, Atrium Flóra, Fashion Arena Outlet.
Jedná se převážně o zástupy stálých zaměstnanců během dovolených a nemocí.

Náplň práce:
- samostatná obsluha zákazníků
- práce s pokladnou
- doplňování zboží
- údržba a aranžování prodejny

Nástup možný ihned, směny si vybíráte sami, výběr pobočky je flexibilní, dají se kombinovat.

Požadavky

Věk min. 20 let, ideálně 30+
Znalost češtiny a angličtiny nutná, další cizí jazyky jsou výhodou.
Příjemné vystupování a komunikaci se zákazníky.
Schopnost převzetí plné zodpovědnosti za zboží a pokladnu.

Nabídka

Práci na DPP
Mzdu 160Kč/hod + příplatky za víkendy a svátky
Práci 1 - 3 dny v týdnu, možnost práce o víkendu.
10 - 12 hodinové směny (9.00-21.00)
Zajímavou práci bez stresu v příjemném prostředí