Asistent/-ka Finančního Manažera

LitFin Services s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Společnost LitFin, přední specialista v investování do soudních sporů ve střední a východní Evropě, hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Asistenta finančního manažera.

Pracovní náplň:

budeš podporou při každodenních úkolech;

na starost budeš mít přípravu a správu finančních dokumentů i záznamů;

budeš pomáhat také s přípravou mezd;

Staneš se zkrátka pravou rukou našeho finančního manažera!

Požadavky

Jak si tě představujeme:

bez potíží se domluvíš anglicky s našimi zahraničními kolegy (další jazyky výhodou);

spolehlivost, pečlivost, proaktivita a samostatnost jsou Tvoje silné stránky;

máš možnost docházet alespoň 3-5 dnů v týdnu;

máš rád/a čísla a práce v Excelu Ti nedělá problém.

Pokud zatím nemáš příliš zkušeností, nevadí! Rádi Tě všechno naučíme. Důležitá je pro nás preciznost a chuť se učit!

Nabídka

Nabízíme:

nástup ihned;

možnost Multisport karty;

kanceláře v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností;

přátelský mladý tým a flexibilitu;

časté eventy a teambuildingové aktivity;

zajímavou pracovní náplň v mezinárodním kolektivu;

možnost kariérního růstu.

Na nového kolegu/kolegyni už nechceme dlouho čekat, tak bychom rádi, abys mohl/a nastoupit co nejdříve.