Kamerový dohled nad prodejnou, 180Kč/hod + bonusy, zálohy, flexibilní směny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Do našeho přátelského pracovního teamu v prodejně v Praze hledáme novou posilu do ostrahy pro pracoviště: Smíchov/Národní třída !

Náplň práce:

• Kamerový dohled nad prodejnou, monitoring
• Obchůzky po prodejní ploše
• Eliminace krádeží
• Plánování směn podle Vašich časových možností

Požadavky

• Čistý rejstřík trestů
• Zkušenosti s monitoringem (práce na kamerách)
• Zkušenosti z předchozí práce u bezpečnosti agentury
• Aktivní znalost v používání PC
• Plynulá komunikace v českém jazyce

Nabídka

• Mzda 180Kč/hod. + odměny
• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Zázemí stabilní společnosti
• Možnost volby směn
• Odměny za záchyty