Podle lokalit

HOTELOVÝ RECEPČNÍ - NOČNÍ SMĚNY

NP48, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Náplň práce:

- zajištění bezproblémového chodu recepce
- Check-in, Check-out
- práce s hotelovým systémem
- zpracování rezervací
- profesionální komunikace s hosty a vyřizování jejich požadavků
- spolupráce s ostatními odděleními v hotelu
- zajišťování služeb concierge

Požadavky

  • český jazyk, anglický jazyk na pokročilé úrovni, další jazyky výhodou
    • přátelské a profesionální vystupování
    • dobré komunikační schopnosti
    • schopnost pracovat samostatně i v týmu
    • časová flexibilita
    • minimálně 10 směn v měsíci

Nabídka

  • práci na plný i zkrácený úvazek (možnost pracovat i na HPP)
    • odpovídající finanční ohodnocení včetně motivační složky
    • možnost profesního růstu v rámci společnosti
    • příjemné moderní pracovní prostředí v centru Prahy
    • profesionální a přátelský kolektiv
    • osobní přístup
    • multisport karta