Podle lokalit

RECEPČNÍ/ASISTENTKA

CENTR GROUP, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Do týmu našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici recepční/asistentka.

Co pozice obsazuje a jaká bude Vaše náplň práce:

● Recepční činnost – uvítání návštěv, výdej karet, zajištění občerstvení, péče o kuchyňku
● Organizace schůzek, plánování a organizování zasedacích místností
● Evidence a zpracování pošty
● Administrativní činnost – kopírování, komplementace dokumentů apod.
● Obsluha vozového parku – řešení parkovacích míst, vjezd a výjezd vozidel

Požadavky

● Komunikační dovednosti, organizační schopnosti, smysl pro zodpovědnost a samostatnost
● Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
● Min SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
● Ovládání MS Office
● Komunikativní angličtina

Nabídka

● Mzda: 180Kč/hod
● Práce na DPP
● Možnost profesního a osobního růstu
● Jistota stabilního a dlouhodobého zaměstnání
● Příjemné pracovní prostředí
● Atraktivní lokalita – ulice Štěpánská
● Pracovní doba: Po – Pá 07:00 – 17:00
● Nástup od 1.11. 2024