Číšník/Servírka

TIAOZI s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Co TIAOZI s.r.o. o pozici říká
Do knedlíčkárny Dim Sum Spot v Praze v ulici Palackého, Praha 1
přijmeme nové brigádníky na pozici Servírka/Číšník

Požadavky

Praxi v oboru nepožadujeme (vše vás rádi naučíme). Budete ale potřebovat
příjemné vystupování, angličtinu a týmového ducha. Netrváme na pevně stanoveném rozsahu hodin, ale hledáme především dlouhodobé spolupracovníky.

Nabídka

Co nabízíme?
Flexibilní plánování směn v zákonem stanoveném hodinovém rozsahu dle předchozí
domluvy a s co nejvyšším ohledem na osobní potřeby a preference.
Finanční ohodnocení: 140 Kč/ hod nástupní plat, 150 Kč/ hod po zaškolení. (Hodinovka
může růst, plus si domů odnesete samozřejmě spropitné)
Typ pracovní smlouvy dle dohody (DPP, DPC)
Malé, ale milé benefity - pro sportovce možnost multisportky, lahodné jídlo na
pracovišti, slevy pro rodinu a kamarády a super kolektiv mladých lidí!
Rádi vás všechno naučíme, praxi v oboru nepožadujeme. Budete ale potřebovat
příjemné vystupování, angličtinu a týmového ducha. Netrváme na pevně stanoveném
rozsahu hodin, ale hledáme především dlouhodobé spolupracovníky.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Do nově otevřené, moderní prodejny Bubble Tea v Praze - OC Myslbek, hledáme nové barmany a barmanky na ranní i odpolední směny! Jsme česká firma provozující prodejny s Bubble Tea po celé ČR...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha Víkendové

    Před 1 dny

  • Brigáda Náplň práce: • Zajištění chodu recepce • Evidence a kontrola návštěv • Poskytování informací, přepojování hovorů • Administrativní činnost • Evidence a výdej karet • Pracovní doba: 7:3...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha

    Před 3 dny