Full Stack Developer

CYBER GLOBAL s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Naše společnost má více než 20 let zkušeností s vývojem a budováním know-how v oblasti umělé inteligence založené na kvalitativních neuronových sítích. Do našeho AI týmu hledáme talentovanou posilu, která pomůže vytvářet a spravovat inovativní řešení pro širší spektrum zákazníků a interních uživatelů. Projekty zahrnují vývoj a údržbu aplikací, které mění způsob, jakým komunikujeme. Pokud máte chuť podílet se na disruptivních AI řešeních, neváhejte a přidejte se k nám.

POPIS POZICE:
Projekt zahrnuje vývoj a údržbu komunikačních AI chatbotů pokrývajících velké množství témat. Cílem je rozšiřovat platformu, která se integruje do různých kanálů, jako jsou webové stránky a mobilní aplikace, a zároveň spolupracuje s konverzačními a AI řešeními.

Používáme tyto technologie pro internetová řešení:
- HTTP / HTTPS / WebSocket
- JavaScript / React / Node.js / Python / PHP
- MS SQL / Postgres / MariaDB
- Linux / Plesk / Docker / VPN
- Git / GitHub / Bitbucket
- OpenAI GPT / METILA AI / PyTorch / Gemini / Copilot

Budete se podílet na:
- Návrhu řešení nových funkcionalit
- Rozvoji frontend částí chatbotů
- Vývoji backendových komponent našeho frameworku
- Návrhu a vývoji našeho API
- Návrhu moderních AI backendových služeb

Požadavky

  • Zkušenosti s frontendovým frameworkem JavaScript (React) na pokročilé úrovni testování tokenizace a bezpečnosti řešení
    • Dovednosti v nasazování bezpečných aplikací v cloudových prostředích
    • Samostatnost a zároveň ochota učit se novým věcem
    • Nadšení pro hledání řešení a snaha věci posouvat dopředu
    • Dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu

      Zkušenosti:
    • Úroveň: Medior / Senior
    • Praxe: Minimálně 3 roky

Nabídka

Mzda: Dohodou

Vzdálená práce: Online / Offline (střídavě)

Typ smlouvy: IČO / DPP

Typ pracovního úvazku: Částečný úvazek

Místo pracoviště: Praha

Typ práce nebo projektu:
- Moderní technologie, AI Inovační projekty
- Spolupráce v příjemném prostředí
- Prémiové finanční ohodnocení
- Práce na IČO pro externisty nebo možnost brigády jako přivýdělku
- Hybridní způsob spolupráce (online/offline)
- Podpora osobního a profesního rozvoje, přístup k zajímavým školením a projektům, mentoring zkušených investorů