Podle lokalit

Dlouhodobá víkendová brigáda - číšník / servírka

sicily s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Do našeho týmu hledáme samostatnou kolegyni nebo samostatného kolegu na vedlejší pracovní poměr (brigádu) na pozici servírka / číšník v provozovně K&R Palmovka v Praze 8 nebo Sicily Café na Praze 1.

Náplň práce:

Obsluha zákazníků u stolu
Práce s penězi, registrační pokladnou, platebním terminálem

Požadavky

Pozitivně laděného komunikativního spolupracovníka ochotného se učit novým věcem a s citem pro detail při práci s naší kávou
Přátelský přístup a smysl pro humor :-)
Předchozí zkušenosti z oblasti gastronomie
* Spolehlivost a zodpovědnost
* Poctivost a pracovitost
* Platný potravinářský průkaz
* Dobrá znalost českého jazyka, komunikační znalost anglického jazyka
* Minimálně 6 směn o víkendu v měsíci, celkem minimálně 8 směn v měsíci
* Ukončené středoškolské vzdělání

Nabídka

* Rozpisy směn během školního roku o víkendu 9-19 nebo 13-2230
* Možnost dalších směn během týdne
* Datum nástupu dle dohody
* Stravování zdarma během pracovní směny
* Sleva 30 % při soukromé konzumaci u nás (vč. rodiny apod.)
* Čistá hodinová mzda 180 -200 Kč/hod ( vč provize z prodeje).
* Multisport Benefit program (nedotovaná karta na vstup do sportovních a relaxačních center)