Číšník/servírka, 180Kč/hod - výplata ihned, Malá Strana (Praha)

JOBINN & HOSTESSINN s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Do krásného hotelu v Praze na Malé Straně hledáme šikovné číšníky a servírky na výpomoc v hotelové restauraci a na společenských akcích. Nástup možný ihned!

Náplň práce:
- obsluha hostů, roznos nápojů a jídla v restauraci nebo na společenských akcích/banketech
- debaras
- výpomoc za barem s čištěním nádobí
- servis na cofee breaks během akcí

Aktuálně hledáme výpomoc do hotelové restaurace a na společenské akce!
- Směny probíhají v různých časech: v restauraci od 7:00 do 12:00 nebo do 15:00, společenské akce probíhají většinou ve večerních hodinách
- Směny vždy plánujete s managerem hotelu dle Vašich časových možností!
- Docházku požadujeme pravidelně 3-5x týdně

Požadavky

  • zkušenosti v oboru (minimálně půl roku)
    • věk 18+
    • základy AJ
    • dresscode: černé společenské kalhoty a boty, bílá košile s dlouhým rukávem, upravený vzhled

Nabídka

  • Mzda: 180Kč/hod + zákonné příplatky,
    • individuální domluva na směnách,
    • možnost domluvit se na směny i s kamarádem,
    • dlouhodobá spolupráce,
    • šatny,
    • jídlo na směně v kantýně zdarma,
    • výplata vždy druhý den na účet,
    • vhodné jako brigáda při studiu nebo mateřské dovolené,
    • vhodné i k získání další praxe (jedná se opravdu o luxusní hotel) + možnost potvrzení praxe,
    • možnost volby dnů (není žádné min. ani max směn v měsíci).

      V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis.
      Budeme se těšit na spolupráci. :)