Hledáte brigádu bez praxe a potřebujete být flexibilní ve výběru směn?

Ing. Marika Pušová

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Informace o pracovním místě
Hledáte brigádu bez praxe a potřebujete být flexibilní ve výběru směn? Máme brigádu právě pro vás!

Hledáme dívky (ideálně studentky) a muže všech věkových skupin na výpomoc při caterigových akcích v Praze. Směny si volíte sami, předchozí praxe není nutná. Brigáda je určena pouze pro lidi s českým či slovenským občanstvím.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Praxi mít nemusíte, naopak vás vše naučíme podle našich přestav sami. Hledáme však lidi, kteří jsou dochvilní a mají pozitivní přístup.

Náplň práce

Muži - zde máme práci pro všechny, muži připravují akci, inventář, rozlévají nápoje zdarma, obsluhují bary, pomáhají sklízet

Dívky - hledáme milé dívky, které se hodí na welcome drinky, výpomoc u jídla a debaras apod

Nabízíme

pravidelné brigády

práci na DPP nebo živnostenský list

výplaty dvakrát měsíčně na účet

Prosím ať se hlásí pouze lidé s českým a slovenským občanstvím, z Prahy s vlastní dopravou domů po 24.00. Pokud máte o brigádu zájem prosím pošlete 1-2 aktuální foto a jak jste časově flexibilní. Těšíme se na budoucí spolupráci

Požadavky

  • české či slovenské občanství, cizinci jen pokud fakturují
    • dochvilnost a přesnost

Nabídka

  • práci na DPP, výplaty dvakrát měsíčně
    • zajištěnou brigádu do konce roku 2024 dle vašich časových možností