Podle lokalit

Manažer/ka pobočky strašidelného domu

Thrilling Ventures s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Provozujeme strašidelný dům v centru Prahy a nabízíme děsivé adrenalinové zážitky pro odvážné návštěvníky Prahy (nic pro děti nebo citlivé povahy!). Fungujeme už sedmým rokem a pořád rosteme. Máme otevřeno každý den po celý rok. Děsíme lidi s nadšením a potrpíme si na kvalitu našeho zážitku, což naši zákazníci ocenili několik tisíci skvělých hodnocení na Tripadvisoru a Googlu. Hledáme zodpovědnou osobu pro provoz naší pobočky. Není třeba mít zkušenosti, ale motivaci se spoustu věcí naučit. Jedná se o cca 30 hodin týdně. Pracovní dobu si určuješ sám/sama, ale je nutné brát ohled na provoz. Je potřeba mít rozumnou dostupnost v otvírací době pobočky (odpoledne a večery) a zejména ve vytížené dny (pátky a soboty v sezóně).

Práce se dá vykonávat i při studiu nebo jiné práci, ale jen pokud to nebude příliš limitující. Řízení pobočky musí být priorita.

Samotné práci předchází:
1. Zaučení se na recepci (několik týdnů)
2. Seznámení se s pozicí herce (několik dní)
Poté náplň práce:
· Nábor, zaučování, vedení zaměstnanců & agenda kolem toho
· Zodpovědnost za kvalitu zákaznického servisu a kvalitu zážitku!
· Udržování chodu pobočky (objednávání zásob, podpora a optimalizace provozu)
· správa prostor pobočky a zajištování údržby
· příprava účetních podkladů pro účetní
· ad hoc agenda majitele firmy (věci týkající se rozvoje byznysu, jiných byznysů ale i osobní agendy majitele)

Bude třeba vyhrnout rukávy a nebát se práce. Budeš si muset projít pozicemi v rámci firmy od herce po recepční a naučit se spoustu věcí. Výsledkem bude to, že budeš perfektně chápat celý byznys naší firmy, budeš vědět, co znamená vysoká úroveň zákaznického servisu, budeš umět řídit zaměstnance, zpracovávat účetní podklady a řídit finanční výsledky. Získáš tak kompletní balíček dovedností pro vlastní podnikání nebo pro další vedoucí role v jiných firmách.

Požadavky

  • Pečlivost a zodpovědnost!
    • Plynulou angličtinu a češtinu (nezbytné!)
    • Flexibilní časovou dostupnost (zejména v rozpětí 16:00 – 21:00 i o víkendech)
    • Vysoké pracovní nasazení a samostatnost
    • Krátkou dojezdová vzdálenost do centra Prahy
    • Nadšení pro vysokou úroveň zákaznického servisu a doručování kvalitních zážitků

Nabídka

Nabízíme zodpovědnou pozici a možnost získat spoustu zkušeností. K tomu odměnu 25 000 - 45000 Kč měsíčně.