Kamerový dohled nad prodejnou, 180Kč/hod + bonusy, zálohy, flexibilní směny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Přijmeme muže i ženy na pozici strážného do prodejen s potravinami v Praze (Skalka, Národní Třída, Smíchov, Letňany).

Náplň práce:

• Kamerový dohled nad prodejnou, monitoring
• Obchůzky po prodejní ploše
• Eliminace krádeží
• Plánování směn podle Vašich časových možností

Požadavky

• Čistý rejstřík trestů
• Věk 18+
• Aktivní znalost v používání PC
• Plynulá komunikace v českém jazyce
• Zkušenost s monitoringem (práce na kamerách) vítána
• Zkušenost z předchozí práce u bezpečnosti agentury vítána

Nabídka

• Mzda 180Kč/hod. + odměny
• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Zázemí stabilní společnosti
• Možnost volby směn
• Odměny za záchyty
• Zálohy za mzdy