Pěší patrola - Praha 1- VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ-140,-Kč/h. čistého

CAMRON PRAHA s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Hledáme muže na pěší patrolu v lokalitě Praha 1 - Václavské náměstí Pěší patrola je prováděna v terénu v zásahové uniformě.

Náplň práce:
-Návštěva u nasmlouvaných klientů v rámci časových intervalů, v případě poplachu
doběh na místo události. Spolupráce s policií ČR. Pochůzková a čipovací činnost.

Směny: 12h. den/noc

Mzda: 140,-Kč/h. čistého

Požadavky

-Spolehlivost
-Pečlivost
-Samostatnost
-Odolnost proti stresovým situacím
-Reprezentativní vystupování
-Loajalitu
-Flexibilitu
-Profesní kvalifikace 68-008-e (osvědčení strážný) – možno dodělat prostřednictvím naší společnosti
-Čistý RT

Nabídka

-Motivační ohodnocení od 140,-Kč/h. čistého
-Moderní a příjemné pracovní prostředí, kde se nebudete nudit
-Nabytí profesních zkušeností z provozu, které nikde jinde nezískáte
-Výší úroveň bezpečnostního vzdělávání (školení, certifikace aj.)
-Možnost kariérního a platového růstu
-Možnost uplatnění cizích jazyků
-Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
-Férový a empatický přístup
-Možnost vyplácení záloh