Filtry brigád

Super Brigáda - Montáž Plast. Výrobků A Odebírání Z Linky

Manuvia Job s.r.o.

Místo práce: Česká republika Prachatice Jihočeský kraj Vimperk

Druh práce: Jiné

Před 16 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 177 Kč / hod

O nás

*AKTUÁLNĚ PŘIJMEME BRIGÁDNICE A BRIGÁDNÍKY NA 2-4 MĚSÍCE DO VÝROBY PLASTOVÝCH VÝROBKŮ - POJĎTE SI PŘIVYDĚLAT! *💰

Náplň práce:

  • nandavání a montáž plastových výrobků menší velikosti

  • odebírání výrobků z linky

  • balení výrobků

BRIGÁDA JE NA 2-4 MĚSÍCE S NÁSTUPEM IHNED

Co od Vás očekáváme:

  • ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu

  • dobrý zdravotní stav

  • pravidelná docházka

Co Vám můžeme nabídnout:

  • základní mzdu 177,-Kč/h

  • příspěvek na stravné

  • příspěvek na dojíždění

  • super brigádu na 2-4 měsíce