Recepční, vrátná/ný, bezpečnostní pracovník - Praha

HTS agency s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 21 dny

Brigáda

Hledáte práci, za kterou dostanete včas zaplaceno, včetně slíbených prémií?
Hledáte stabilní společnost, která splní, co slíbí?
Hledáte práci, ke které je možné zařídit i ubytování?
Hledáte brigádu ke studiu?

Jestli ano, tak další informace jsou pro Vás

My hledáme novou kolegyni, kolegu na pozici recepce na Vysokoškolské koleje, administrativní budovy, bytové komplexy, obchodní centra v Praze.

Náplň práce:
• Komunikace s návštěvníky.
• Komunikace s klientem.
• Zapisování – evidence návštěvníků.
• Pochůzková činnost.

Požadavky

Požadujeme:

• Věk nad 18 let.
• Spolehlivost.
• Slušnost.
• Pracovitost.
• Čistý výpis z rejstříku trestů.
• Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky.
• Předchozí praxe výhodou.
• AJ výhoda pro lepší pracovní pozice
• Zkušenosti výhoda pro lepší pracovní pozici

Nabídka

Nabízíme:

• DPP, anebo HPP.
• Motivační, manažerem udělované prémie.
• Možné zálohy na mzdu.
• Možný příspěvek na ubytování
• Možnost ubytování a příspěvku na ubytování.
• Možnost výběru směn.
• Minimálně měsíční mzda 30.000, -Kč v čistém bez prémií.
• Vyplácení hotově i na účet