Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Operátor skladu - ranní brigáda 155 Kč/hod

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 155 Kč / hod

Chceš si přivydělat? Nevadí Ti ranní směny? Přijď posílit náš tým do skladu v Březhradu.

Popis pozice:

  • práce PO - PÁ na- ranní směnu 5:00 - 10:00
  • možnost odpoledních směn PO + ÚT 14:00 - 19:00
  • možnost práce jen určité dny v týdnu
  • manipulace se zásilkami 
  • třídění balíčků
  • skenování čárových kódů

Profil kandidáta:

  • věk 18 let podmínkou
  • kladný vztah k práci
  • rychlost, přesnost 

Nabízíme:

  • nástup ihned
  • práce na DPČ vhodná pro muže i ženy
  • odměnu 155 kč/hod
  • pravidelnou brigádu v případě oboustranné spokojenosti 

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Podobné inzeráty

  • Jsme ryze česká potravinářská společnost s mnohaletými zkušenostmi v oblasti výroby, balení a distribuce potravin. Popis pozice: Práce probíhá v moderní a čisté hale v Kostelanech nad Moravou. ️Na ...

    Česká republika, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště Od 18 let

    Před 5 dny

  • Brigáda Hledáš brigádu na léto? Koukni na naší nabídku! • Vizuální kontrola kvality komponentů. • Obsluha montážní linky. • Obsluha paletového vozíku. • Manipulace s břemeny. • Administrativa. •...

    Česká republika, Most, Most, Ústecký kraj Na léto 2021 Pro studenty

    Před 3 dny