Podle lokalit

Zahradník - Údržba a Realizace Zahrad

Ondřej Porubský

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 220 Kč / hod

O nás

Naše firma se zabývá údržbou zahrad a realizací vyjímečných originálních zahrad. Zakládáme si na spolehlivosti, kvalitně odvedené práci a dobrému přístupu k našim zákazníkům kteří se k nám rádi vracejí.

Náplň práce:

Hledáme Posilu do Našeho Týmu!

Chcete se stát součástí dynamického a přátelského týmu, který vytváří krásné zahrady a pečuje o ně? Pokud máte rádi práci venku, jste manuálně zruční a máte zkušenosti se zahradními pracemi, hledáme právě Vás!

Přidejte se k nám!

Naše firma roste a my hledáme šikovného kolegu, který se nebojí výzev a chce se podílet na zajímavých projektech. U nás najdete stabilní a dlouhodobou brigádu, kde Vaše úsilí bude vidět. Nabízíme nejen práci na čerstvém vzduchu, ale i možnost profesního růstu a rozvoje.

Co Vás čeká:

  • Sekání a údržba trávníků
  • Stříhání živých plotů a řez ovocných stromů
  • Výsadba rostlin a stromů, péče o záhony
  • Práce se dřevem, realizace zahrad na klíč
  • Instalace zavlažovacích systémů a mnoho dalšího

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti se zahradními pracemi (nutné!)
  • Časovou flexibilitu a fyzickou zdatnost
  • Řidičský průkaz sk. B (sk. E výhodou)
  • Pracovitost, pozitivní přístup, samostatnost a spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda od 150 Kč/hod brigádně, na OSVČ až 220 Kč/hod
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Dlouhodobou spolupráci na celou sezónu
  • Práci, kde jsou vidět skutečné výsledky
  • Rozmanitou náplň práce

Zašlete nám svůj životopis s fotografií a připojte se k týmu, který se stará o to, aby každá zahrada byla dokonalá. Těšíme se na vás!